Portal do dekoracji wnętrz decoPLANET – nowy sponsor Hipcia

Wystrój wnętrz, dekorowanie ścian, wykonywanie wizualizacji przestrzeni na specjalne życzenie klienta oraz doradztwo w dziedzinie druku UV to specjalizacje fachowców tworzących serwis decoPLANET, który niedawno dołączył do grona sponsorów naszego Hipcia. Na stronie domowej decoPLANET można nie tylko wyszukać sobie wzór, który może posłużyć za wystrój mieszkania marzeń, ale również zaprojektować powierzchnię biurową oraz złożyć zindywidualizowane zamówienie na podstawie autorskiego projektu lub własnych prac. Grafika, rysunek, obraz, fotografia czy abstrakcyjny wzór – każda propozycja graficzna może posłużyć jako punkt wyjścia dla fototapety na miarę XXI wieku.

fototapety

Dekoracje przygotowane za pośrednictwem serwisu decoPLANET mogą zostać wydrukowane na różnorodnym materiale. Od klasycznej fototapety poprzez folie samoprzylepne, grafiki na plexi, aluminium lub szkle, po kamień i tradycyjne obrazy na płótnie – przed specjalistami z decoPLANET materiał wykorzystywany we wzornictwie nie ma żadnych tajemnic. Za jakość wykonania odpowiada doskonale dostosowane do potrzeb klientów narzędzie do składania zamówień, które redukuje do zera prawdopodobieństwo wystąpienia pomyłki przy realizacji zamysłu klienta, a także nowoczesny wielkoformatowy ploter drukujący OCE ARIZONA 480GT. Synergia nowoczesnej technologii oraz pracy profesjonalnego zespołu to najlepsza gwarancja idealnie zrealizowanego zamówienia na dekorację marzeń.

Oferowane przez decoPLANET fototapety w niczym nie przypominają konwencjonalnych wzorów używanych przez producentów dwie dekady temu. Sam wachlarz dostępnych w serwisie wzorów może przyprawić o zawrót głowy – od abstrakcji i zbliżeń makro poprzez mapy, naturę i kosmos, aż po malarstwo sakralne, plakaty vintage i akty. To jednak nie wszystko. Dzięki wbudowanemu w stronę decoPLANET systemowi do składania indywidualnych zamówień można stworzyć autorską fototapetę z wykorzystaniem własnego zdjęcia – o ile tylko jest ono dobrej jakości. Kadrowanie i formatowanie zdjęcia jest w tym przypadku tak proste, że idealną fototapetę jest w stanie stworzyć każdy!

Jeżeli zatem wydawało Ci się, że nowoczesny wystrój wnętrz to coś, na co może pozwolić sobie tylko grafik lub doświadczony dekorator, najwyższy czas zweryfikować ten pogląd i pokryć swoje ściany wzorem wprost ze snów!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.