Mały Inżynier – nowy sponsor Hipcia

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasz hipopotam ma kolejnego, wyjątkowego sponsora. Mały Inżynier to firma stworzona z myślą o dzieciach, rozwijaniu w nich pasji i kreatywności. Mały Inżynier powstał w 2008 roku i szybko odniósł sukces nie tylko w Poznaniu, ale i w innych miastach w Polsce. Dziś firma ma swoje placówki m.in. w Warszawie, Włocławku, Sochaczewie i organizuje zajęcia w różnych miejscach – pokazy, wycieczki, półkolonie i ferie w Warszawie, we Wrocławiu, Poznaniu i wielu innych miejscach.


Zalety zajęć oferowanych przez Małego Inżyniera

Zajęcia oferowane w ramach projektu nie są zwykłymi wykładami. Prowadzą je prawdziwi pasjonaci – naukowcy, nauczyciele, pedagodzy, studenci, z odpowiednim przygotowaniem, zapałem i przede wszystkim podejściem do dzieci. Warsztaty mają formę wyjątkowych pokazów i praktycznych zajęć, podczas których dziecko poprzez zabawę może dowiedzieć się więcej o naukach ścisłych, robotyce i automatyce i przy okazji obudzić w sobie pasję. Mały Inżynier nie jest nazwą przypadkową – misją przedsiębiorstwa jest zachęcanie dzieci, by w przyszłości zdecydowały się na zrobienie kariery jako specjalista od maszyn, nowoczesnych technologii lub nauk ścisłych.

Dlaczego warto zapisać dziecko na kursy, ferie i pokazy?

Oferta Małego Inżyniera może zainteresować nie tylko dzieci, ale również i ich ambitnych rodziców, którzy zastanawiają się, na jakie dodatkowe zajęcia zapisać swoją pociechę. Zamiast wyszukiwać dla nich coraz bardziej wymyślne korepetycje, warto zdecydować się właśnie na rozwijanie kreatywności i zdobywanie umiejętności praktycznych. Dzieci na zajęciach będą się nie tylko doskonale bawić, ale również zdobędą wiedzę, która być może przyda im się w przyszłości, przy robieniu kariery zawodowej, a na pewno i znacznie wcześniej – w szkole podczas lekcji z przedmiotów ścisłych.

Zajęcia oferowane przez Małego Inżyniera są bardzo urozmaicone, prowadzone są dla dzieci i młodzieży z różnych grup wiekowych. Można też wybierać zajęcia pokazowe albo od razu zapisać dziecko na dłuższe i zdecydowanie bardziej rozbudowane kursy, ferie i kolonie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.