Gruzownik – nowy sponsor dla Hipcia

Z przyjemnością informujemy, że do grona naszych sponsorów dołączyła firma Gruzownik, dzięki której kruszywo w Poznaniu i okolicach przestaje być zmorą. Firma specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych kontenerów do wywozu śmieci, gruzu, ziemi, odpadów zielonych o różnej wielkości i pojemności, wywozem i utylizacją i utylizacją odpadów, wszystko zaś zgodnie z surowymi przepisami i z dbałością o środowisko naturalne.

Kruszywo w Poznaniu

Czym zajmuje się firma?

W ofercie firmy znaleźć można różne kontenery, które sprawdzą się tak samo przy wywozie gruzu po wyburzaniu dużych obiektów, jak również w trakcie lub po remoncie prywatnych domów. Cena za usługę uzależniona jest od wielkości wypożyczanego kontenera. Na koszty nie ma wpływu waga zawartości kontenera. Nie dolicza się też dodatkowych opłat za czas korzystania z kontenera. Klienci firmy nie płacą też dodatkowo za niewykorzystane w kontenerze miejsce – zamówić mogą pojemnik, jakiego faktycznie potrzebują, bez niepotrzebnych dopłat. W firmie najważniejsze są ekologia, troska o środowisko, w pełni profesjonalnie podchodzi się do klientów. Zamówione kontenery na kruszywo w Poznaniu dostarczane są nawet w ciągu kilku godzin, a w razie potrzeb firma może pomóc przy załadunku gruzu, gdyż dysponuje dodatkowo w pełni profesjonalnym sprzętem.

Pozytywne wartości zawsze na pierwszym miejscu

Jesteśmy dumni, że wśród naszych sponsorów znalazł się Gruzownik – firma, która jest doskonałym przykładem na to, że w biznesie liczą się jednak pozytywne wartości, a nie tylko zyski. Warto pamiętać, że Gruzownik nie tylko promuje swoje usługi jako proekologiczne. Firma faktycznie działa zgodnie z obowiązującymi zarówno w Polsce, jak i w całej Unii Europejskiej przepisami i posiada do swojej pracy niezbędne uprawnienia, zgody i certyfikaty.
Korzystając z usług firmy, można więc być w pełni spokojnym, że odpady nie tylko zostaną wywiezione, ale i odpowiednio zutylizowane.
Szczegóły oferty naszego nowego sponsora można znaleźć na stronie internetowej firmy Gruzownik. Zachęcamy do zapoznania się z nią i korzystania z usług.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.