Bonus-Czystość

Szeregi sponsorów naszego hipopotama zasiliła ostatnio firma Bonus Czystość s.c., oficjalny dystrybutor fantastycznych sprzętów brytyjskiej marki Numatic. Numatic to producent maszyn czyszczących i odkurzaczy na rynku obecny już od 1969 roku. Z bogatej oferty firmy najbardziej znany jest zaprezentowany w 1981 roku odkurzacz Henry – uroczy uśmiechnięty odkurzacz, pogromca kurzu i brudu, który udowadnia, że sprzątanie wcale nie musi być tylko przykrym obowiązkiem.

maszyna do mycia podłóg

Henry, który na rynku jest już obecny od niemal 35 lat to jednak tylko jeden z najbardziej znanych członków rodziny Numatic. W ofercie producenta znaleźć można także inne, uśmiechnięte odkurzacze w różnych kolorach, przeznaczone do czyszczenia różnych powierzchni, o różnej mocy i licznych dodatkowych funkcjach.

Numatic słynie również jako producent wysokiej klasy szorowarek, niezawodna będzie też każda maszyna do mycia podłóg czy czyszczenia tapicerek ze stajni tego producenta. Wszystkie sprzęty Numatic wyposażone są w wysokiej klasy części, produkowane są z doskonałych materiałów, zasilają je mocne i wytrzymałe silniki, dzięki czemu wszystkie urządzenia do sprzątania doskonale służą przez wiele lat. Największe maszyny z rodziny Numatic są nie tylko perfekcyjne przy sprzątaniu. Producent wyposażył je w wygodne siedzisko, dzięki czemu sprzątanie ogranicza się praktycznie do uruchomienia i odpowiedniego nakierowania maszyny.

Sprzęty z oferty Numatic są tak uniwersalne, że mają coraz więcej zastosowań. Korzysta się z nich w firmach sprzątających, w magazynach, na halach, w wielkich marketach, gdzie czystość i porządek są szczególnie ważne. Numatic może również zaoferować kompaktowe odkurzacze do biura, idealne do sprzątania niewielkich powierzchni.

Firma bonus-czystosc.pl zajmuje się przede wszystkim dystrybucją maszyn Numatic, które znane są już w ponad 90 krajach. Klienci firmy mogą jednak zamawiać też części wymienne czy liczyć na profesjonalny serwis i to w dodatku na terenie całego kraju. By jeszcze lepiej wykorzystać możliwości sprzętów i maszyn sygnowanych przez Numatic, Bonus Czystość s.c. zapewnia także profesjonalne środki czystości. Warto jednak pamiętać, że aby utrzymać czystość, wcale nie trzeba od razu kupować profesjonalnych maszyn Numatic. W firmie Bonus Czystość s.c. można je również wynająć w bardzo atrakcyjnej cenie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.