Auto Service Wareńczak – nowe wsparcie naszej fundacji

Do grona sponsorów fundacji dołączył Auto Service Wareńczak – poznańska firma obecna w branży już od 20 lat. Serwis specjalizuje się we wszelkiego typu naprawach, usługach diagnostycznych, blacharskich oraz lakierniczych i zatrudnia doświadczonych mechaników, lakierników i blacharzy, którzy o samochodach wiedzą wszystko. O sile tego warsztatu samochodowego decydują nie tylko świetnie wyselekcjonowana kadra, ale również doskonały i nowoczesny warsztat. Auto Service Wareńczak posiada profesjonalne stanowiska naprawcze i diagnostyczne, nowoczesną lakiernię oraz blacharnię, dysponuje też najnowszym sprzętem, dzięki któremu można nie tylko wykryć, ale i naprawić najmniejszą nawet usterkę. Z kolei doświadczony lakiernik samochodowy i blacharze zadbają o to, by nawet kilkuletnie i używane auto odzyskało swój blask.

Lakiernik Poznań

Inne usługi w firmie Auto Service Wareńczak
W serwisie prowadzone są wszelkie prace naprawcze, ale można też liczyć na błyskawiczne holowanie pojazdu. Firma współpracuje także ze wszystkim Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, zapewnić może bezgotówkową naprawę auta i samochód zastępczy. Ponadto przy serwisie działają też komis oraz wypożyczalnia samochodów. Zainteresowani mogą więc znaleźć tu niezawodny, sprawny technicznie samochód tak samo na kilka dni, jak i nawet na wiele lat.

Co wyróżnia Auto Service Wareńczak na tle konkurencji?
Auto Service Wareńczak jest jednym z wielu serwisów w Wielkopolsce, ale wyróżnia się na tle konkurencji. Na jego korzyść przemawia już przede wszystkim doświadczenie. Serwis z powodzeniem działa od 20 lat i może pochwalić się dużą liczbą zadowolonych z jego usług klientów.
Wielką zaletą firmy jest też szybki czas realizacji usług. Auto Service Wareńczak zapewnia całodobową pomoc drogową i pełne wsparcie, pomaga też przy załatwianiu formalności z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Nawet nagła awaria nie musi więc spędzać snu z powiek tym, którzy na co dzień nie mogą już obyć się bez samochodu.
Auto serwis jest niezawodny, ale pełen profesjonalizm wbrew pozorom nie idzie w parze z wysokimi cenami. Niskie koszty napraw w porównaniu z konkurencją zjednują serwisowi coraz to nowych klientów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.